ENGLISH
TÜRKÇE
BİR YÜKSEK VOLTAJ , BİR DÜŞÜK ELEKTRİK. FİNALDE DE ELEKTRİK KESİNTİLERİ

Kurtalanda yıllardır önüne geçilemeyen elektik arızalarına bu yıl da, yazı'ın kavurucu sıcağı ve kutsal Ramazan ayında bazı zamanlar düşük, bazı zamanlar yüksek voltajla verilen ve finalinde sürekli meydana gelen elektrik kesintileri sonunda vatandaşı bıktırdı... Kurtalanda yıllardır önüne geçilemeyen elektik arızalarına bu yıl da yazı'ın kavurucu sıcağına ve kutsal Ramazan ayın'da bazı zamanlar düşük, bazı zamanlar yüksek voltajla verilen ve finalinde sürekli meydana gelen elektrik kesintileri sonunda vatandaşı bıktırdı...

Son zamanlarde ilçeye verilen yüksek voltaş elektrikten dolayı bir çok vatandaşın elektrikli ev eşyası arızalandı.. içinde bulunduğumuz ramazan ayında ve kavurucu yaz sıçağında bu sefer elektrik voltajının düşmesi halkın en çok ihtiyaç duyduğu klima ve buzdolaplarının çalışmamasına neden oluyor..

Nihayetinde bunlar yetmezmiş gibi bitip tükenmek bilmeyen elektrik kesintileri ilçe sakinlerine büyük bir rahatsılığa vermesine sebep oluyor..

Elektrik sarfiyatını kaldıramayan eski ve yetersiz trafoların güncellenmemesi ve son zamanlarda hızla yapılaşan ilçemizde yeni binaların hızla artmasının getirdiği ek yük ve bunun gereği yeni ek trafoların konulmaması sonucu meydana gelen arıza ve kesintiler bu yazın sıcağında ve ramazan ayında tam bir eziyete dönüştü..

Bu sorunun çözümünü sadece kurtalan TEDAŞ kurumuna yuklemek belki haksızlık olur zira onlarda ellerindeki imkanlarla bu kadarını gerçekleştirebiliyor..

İçinde bulunduğumuz 2012 yılında bile Kurtalan'ın ve Kurtalanlının hala İÇME SUYU ve ELEKTRİK sorununu tam anlamıyla çözememsi ve bu iki temel sorunun hala tam anlamıyla giderilememsi düşündürücüdür, seçim zamanlarında 'BEN TÜM SORUNLARI BİLİYORUM ve ÇÖZECEĞİM; SİZE HİZMET İÇİN ADAYIM DİYEN'' insanlardan ses seda yok O halde dönüp dolaşıp yine aklımıza gelen şu cumleyi anımsıyoruz ..KURTALANIN SAHİBİ YOK; VARSA DA SEÇİMDEN SEÇİME..!!!

Haberin Kaynağı İçin Tıklayınız.
Tüm hakları saklıdır. © 2012
ANASAYFA     |      BELGELER     |      KALİTE ANLAYIŞIMIZ     |      BAYİLER     |      ÜRÜNLERİMİZ     |      REFERANSLAR     |      İLETİŞİM
Bursa Web Tasarım